Haberler

 • Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği’nden “Bronz İhracatçı Ödülü”

  Dünyanın pandemi nedeniyle durma noktasına geldiği, zorluklarla dolu 2020 yılında, yılmadan ve yorulmadan üreterek endüstrimiz ve ülkemiz için büyük çaba gösterdik. Otomotiv endüstrimizin 15 yıldır kesintisiz Türkiye’nin ihracat şampiyonu olmasında gösterdiğimiz çabasından dolayı Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nden “Bronz İhracatçı” ödülüne layık görüldük.

  Devamını Göster...
 • Rollmech Patent Şampiyonu

  PatentEffect in 2020 #patent raporuna göre üretim ve yapı işleri alanında TOP 10 patent şampiyonu sıralamasında Rollmech Automotive olarak ilk 10 içerisinde yerimizi aldık.

  Devamını Göster...
 • Rollmech Kadınları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

  Rollmech kadınları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Crowne Plaza’da düzenlenen etkinlik ile kutladı.

  Bize grup şirketlerinden toplam 200 kadın çalışan Crowne Plaza’da gerçekleşen organizasyonda bir araya geldi. Bize Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Rollmech Genel Müdürü Şebnem Efecik’in sunumu ve açılış konuşmasıyla başlayan organizasyon yemek ve eğlence ile devam etti.

  Her alanda kadını kadını destekleyen Rollmech, kadınlarla var.

  Devamını Göster...
 • Ford Otosan’dan “Bronz Tedarikçi Ödülü”

  2020 yılının başarılı bir performans ile tamamlanması sonucunda Ford Otosan’ın kalite, satınalma ve lojistik bölümlerinin ortak kararıyla “Yılın Bronz Tedarikçisi” ödülüne layık görüldük. Emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve bizi bu ödüle layık gören Ford Otosan’a teşekkür ederiz.

  Devamını Göster...
 • ‘’Yılın Kadın İstihdamını Destekleyen Şirketi’’ Ödülü Rollmech’in

  Rollmech Automotive olarak; BUİKAD ‘’Yılın Kadın İstihdamını Destekleyen Şirketi’’ ödülünü almaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu kıymetli ödülü Rollmech ailesinin bugünlere gelmesinde rol alan tüm emekçi kadınları ve bizleri her zaman destekleyen tüm erkek çalışanları adına aldık.

  Bu yolculuğun bir parçası olmak bizler için gurur verici, Rollmech kadınları olarak herkese ve bizi bu ödüle layık gören BUİKAD Yönetim kuruluna çok teşekkür ediyoruz.

  Devamını Göster...